Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Shkrepsja e Shkodres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Shkrepsja e Shkodres   Thu Nov 03, 2011 5:31 pm
Ne autobuz nje xhaje i afrohet nje cifti te ri.Ne nje stacjon autobuzi
u mush plot dhe xhaja ju mbeshtet plotesisht vajzes ke kishte perpara.Duke
ju ngjeshur xhajes ju ngrit tensjoni i gjakut dhe filloi duke e ferku
vajzen nga kofshet per minuta me radhe.Diku me tej autobuzi u boshatis
por xhaja i rrinte akoma ngjeshur vajzes.Kur vajza vuri re se djali i
saj po e shikonte ajo iu kthye xhajes duke i thene "S'ke turp je dhe
plak pale".Xhaja pa pritur shume ia kthen "ti mo goca xhajes je i
shkrepset e Shkodres qe ne Vore te ferkon dhe ne Milot nizesh".

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Shkrepsja e Shkodres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: