Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Miss Kolumbia gatua nudo!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Miss Kolumbia gatua nudo!    Fri Jan 13, 2012 3:08 pm

Pasi bien nga froni ato pėrpiqen me ēdo kusht tė jenė nė qendėr tė vėmendjes me ēdo kusht. Tė njėjtėn gjė ka bėrė edhe ish-Miss Kolumbia e cila ėshtė shfaqur nė kuzhinė pėr tė treguar se ėshtė amvisė e zonja dhe se di tė gatuajė shumė mirė veēse me njė kusht… e zhveshur nudo. Elizabeth Loaiza, e cila ka qenė edhe ėmbėlsira mė “e shijshme” pėr sytė e lexuesve tė revistės SOHO, ka konfirimuar se mbetet njė ndėr femrat mė tė nxehta tė vendit tė saj, duke gatuar pa kushte nė njė kuzhinė tradicionale e zhveshur.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Miss Kolumbia gatua nudo!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: