Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Ankesa per stafin e kanalit #Shqiperia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Ankesa per stafin e kanalit #Shqiperia Empty
MesazhTitulli: Ankesa per stafin e kanalit #Shqiperia   Ankesa per stafin e kanalit #Shqiperia Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 7:17 pm

C`do ankes per stafin e kanalit kryesor do te behet ketu.

Ankesat duhet te jene te bazuara mbi fakte(logse).

Ankuesi duhet te mos e teproj me fjalorin.

Ankesa nuk meret per baze nese personi qe ankohet eshte user problematik.



Pune te mbar!
Shpresoj te mos kete shume ankesa!

____________________
Ankesa per stafin e kanalit #Shqiperia 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Ankesa per stafin e kanalit #Shqiperia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Shkarkoni Programe :: IRC World-
Kėrce tek: