Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 [ hi ]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ViRuS-24
Admin
Admin
ViRuS-24

Male
Postime : 54
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 11/01/2008

[ hi ] Empty
MesazhTitulli: [ hi ]   [ hi ] Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 1:21 am

Une: Une jam
Mosha: 19 pse pyet?
Ku jetoj? pse ca ka ndonje gje me rendesi. kucove jam.[ hi ] Garydozz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

[ hi ] Empty
MesazhTitulli: Re: [ hi ]   [ hi ] Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 1:23 am

welcome back
mire se na erdhe perseri

____________________
[ hi ] Crows8js4em0yf
[ hi ] Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
ViRuS-24
Admin
Admin
ViRuS-24

Male
Postime : 54
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 11/01/2008

[ hi ] Empty
MesazhTitulli: Re: [ hi ]   [ hi ] Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 1:25 am

faleminderit per mirekpritjen tende Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

[ hi ] Empty
MesazhTitulli: Re: [ hi ]   [ hi ] Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 1:28 am

Very Happy
asgje Razz

____________________
[ hi ] Crows8js4em0yf
[ hi ] Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
ViRuS-24
Admin
Admin
ViRuS-24

Male
Postime : 54
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 11/01/2008

[ hi ] Empty
MesazhTitulli: Re: [ hi ]   [ hi ] Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 2:34 am

hhahahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

[ hi ] Empty
MesazhTitulli: Re: [ hi ]   [ hi ] Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:22 am

mire se erdhe midis nesh

____________________
[ hi ] Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
Kosovarja

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

[ hi ] Empty
MesazhTitulli: Re: [ hi ]   [ hi ] Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:44 am

mire se erdhe shpresojme tja kalojme mire ne shoqeri..sidomos me mua Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

[ hi ] Empty
MesazhTitulli: Re: [ hi ]   [ hi ] Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:52 pm

virus pse re ku ishe ti


tii sikur ishe ne forum
apo tani e bere prezantimin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
fatjoni-007
Admin
Admin
fatjoni-007

Male
Postime : 60
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

[ hi ] Empty
MesazhTitulli: Re: [ hi ]   [ hi ] Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:51 pm

o zoti virus mire se erdhe ne forum tone... me fal virus je vet ti apo ke nickun ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.welcometokucova.tk
Sponsored content
[ hi ] Empty
MesazhTitulli: Re: [ hi ]   [ hi ] Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
[ hi ]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: