Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Fiton nė llotari 23 milionė dollarė, lajmrohet pas njė viti!! :shock:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Fiton nė llotari 23 milionė dollarė, lajmrohet pas njė viti!! :shock:    Sun May 20, 2012 1:08 pm


Njė Kanadez ka pritur gati njė vit pėr tė marrė ēmimin e tij nė llotari prej 23 milionė dollarė Amerikanė, dhe ai as qė kishte dashur tė ngutej, dhe ėshtė shpallur si njeriu mė i durueshėm nė Kanada. Rejemond Sobieski ka fituar jackpot-in mė tė madh nė historinė e Kanadasė nė prill tė vitit 2003, dhe ka ardhur pėr ti tėrhequr paratė vetėm 12 ditė para se ti kalojė afati tiketės. Kjo ėshtė hera e parė qė njė fitues tė presė paratė kaq gjat, tha njė pėrfaqėsues nga llotaria. "Ne kemi menduar se fituesi e ka humbur tiketėn" shtoi ai. Sobijeski gjatė tėrė vitit kishte punuar qetė si serviser i kopmjuterave, dhe pėr paratė e tij nuk i kishte treguar as familjes.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Fiton nė llotari 23 milionė dollarė, lajmrohet pas njė viti!! :shock:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: