Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 hi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
al_pacino_2008
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 3
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 06/01/2008

hi Empty
MesazhTitulli: hi   hi Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 7:59 pm

me quajne talo jam 18vjec 170cm floket kafe syte kafe jetoj ne kucove dhe kam deshire te vete ne zvicer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: