Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Prezantim Paraprak

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kledjo
antar i ri
antar i ri
Kledjo

Male
Postime : 18
Age : 36
Anėtarėsuar : 29/10/2007

Prezantim Paraprak Empty
MesazhTitulli: Prezantim Paraprak   Prezantim Paraprak Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 4:58 pm

Une Jam Kledjo Edhe Jam Nga Qyteti Kucove Jam 24 Vjec jam Dj Ose Kompozitor Kam Nje Studjo Regjistrimi Kengesh te te Gjitha Rrymave Arenbi Regetone Balada Orjentale Jeni Te Gjithe Te Mirepritur Ne Studjon Time Ne Kucove eshte Studjo E Mirefillte Me Kushte Normale Per me teper Informacjon Pyesni Moderatoret Rrespkete te Gjithve !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Prezantim Paraprak Empty
MesazhTitulli: Hec Aty   Prezantim Paraprak Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 5:15 pm

Mire Se Erdhe Ne Forumin Tone Vlla Je i Mirepritur Gjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
BeRaTsi__MIZeRje
antar i ri
antar i ri
BeRaTsi__MIZeRje

Male
Postime : 8
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : Berat
Anėtarėsuar : 04/02/2008

Prezantim Paraprak Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantim Paraprak   Prezantim Paraprak Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 3:24 pm

Mir Se Erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Prezantim Paraprak Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantim Paraprak   Prezantim Paraprak Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 12:37 am

hahahahahahahahhahahaah Ti je me njeshi ktu keta tjeret jan kot Razz hahahaha Kalofsh sa me bukur vlla Paqe jeshile Prezantim Paraprak 68756
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Prezantim Paraprak Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantim Paraprak   Prezantim Paraprak Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 12:41 am

FLORI-Br shkruajti:
hahahahahahahahhahahaah Ti je me njeshi ktu keta tjeret jan kot Razz hahahaha Kalofsh sa me bukur vlla Paqe jeshile Prezantim Paraprak 68756
FLORI-Br te paska mpire Trurin jeshilleku Re Dreq

____________________
Prezantim Paraprak Crows8js4em0yf
Prezantim Paraprak Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Sponsored content
Prezantim Paraprak Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantim Paraprak   Prezantim Paraprak Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantim Paraprak
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: