Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Per fillestaret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Per fillestaret Empty
MesazhTitulli: Per fillestaret   Per fillestaret Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 8:33 pm

pik se pari ta rregjistroni emrin tuaj
/Msg Nickserv REGISTER Password E-Mail

Ne vend te Password jepeni ate qe e deshironi ta keni ju mos e shenoni dhe ju Password.


E-mail duhet ta shenoni e-mailin tuaj,ne rast te harreses apo humbjes
te passwordit tuaj munt te dergohet ne at e-mail qe e jipni ju aty.

dhe pastaj sa her qe futeni ne chat duhet:

/Msg Nickserv Identify Password

ne vent te passowrd duhet te jet Passswordi juaj kuptohet.

Per ta rregjistruar kanalin

/Msg Nickserv Register #Kanali Password Description
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
CoNNecT
SuperAdmin
SuperAdmin
CoNNecT

Male
Postime : 13
Anėtarėsuar : 02/12/2007

Per fillestaret Empty
MesazhTitulli: Re: Per fillestaret   Per fillestaret Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 9:14 am

duro shefo se bi daja ca furnizime me komanda Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Grand-Family.Tk
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Per fillestaret Empty
MesazhTitulli: Re: Per fillestaret   Per fillestaret Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 3:04 pm

CoNNecT shkruajti:
duro shefo se bi daja ca furnizime me komanda Wink
po presim

____________________
Per fillestaret Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Per fillestaret Empty
MesazhTitulli: Re: Per fillestaret   Per fillestaret Icon_minitimeWed Jan 06, 2010 8:31 pm

Po Kur Do Mbyll Chatin, Qe Te Hyj Neser Si T`ja Bej ..?
/Ns Drop *NickName* ??
Apo S`eshte Keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Per fillestaret Empty
MesazhTitulli: Re: Per fillestaret   Per fillestaret Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 1:18 pm

loooooooooool kur mbyll chatin beja /quit edhe mbyllet shoku...

____________________
Per fillestaret Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Per fillestaret Empty
MesazhTitulli: Re: Per fillestaret   Per fillestaret Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 4:28 pm

pse e genjen cunin ti re majmun /quit edhe mbyllet shoku...

Futi x edhe hape neser prap thuaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
Per fillestaret Empty
MesazhTitulli: Re: Per fillestaret   Per fillestaret Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per fillestaret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Shkarkoni Programe :: IRC World-
Kėrce tek: