Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 fatjoni-007 edhe 100 vjec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

fatjoni-007 edhe 100 vjec Empty
MesazhTitulli: fatjoni-007 edhe 100 vjec   fatjoni-007 edhe 100 vjec Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:42 am

fatjoni-007 dhe 100 vjec lali me shpetoj ajo bira qe do me jepje se ika nga shqiperia :@ nejse do e pi kur te vi Razz hahahah hajt kalofsh sa me mire edhe befsh sa me shume qef diten e lindjes Razz

____________________
fatjoni-007 edhe 100 vjec Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fatjoni-007 edhe 100 vjec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: