Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 hi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Hi5
antar i ri
antar i ri
Hi5

Male
Postime : 1
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : Greece
Anėtarėsuar : 08/01/2009

hi Empty
MesazhTitulli: hi   hi Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 5:20 pm

Hello I Ame Hi5 Bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

hi Empty
MesazhTitulli: Re: hi   hi Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:48 pm

Mire Se Erdhe Dhe Kalofsh sa me mire bye

____________________
hi Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: