Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Kushtet e rregjistrimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Kushtet e rregjistrimit Empty
MesazhTitulli: Kushtet e rregjistrimit   Kushtet e rregjistrimit Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 4:42 am

Kushtet e rregjistrimit Eheb


Megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen
tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, ėshtė
e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se
mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit
dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve
kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen
pėrgjegjės.

Ju pranoni tė mos shkruani mesazhe abuzuese,
vulgare, tė neveritshme, urryese, kėrcėnuese, shpifėse apo cdo lloj
materiali qė mund tė bjerė ndesh me ligjet nė pėrdorim. Shkrime tė
tilla do cojnė nė pėrjashtimin tuaj tė menjėhershėm dhe tė pėrhershėm
(dhe njoftimin e ISP-sė tuaj). Adresa IP pėr cdo mesazh regjistrohet
pėr tė bėrė tė mundur aplikimin e kėtyre procedurave. Ju pranoni qė
webmasteri, administratori dhe moderatorėt e kėtij forumi kanė tė
drejtė tė fshijnė, redaktojnė, zhvendosin apo kycin cdo temė sipas
gjykimit tė tyre. Si pėrdorues ju pranoni qė informacioni qė ju dhatė
do tė ruhet nė njė regjistėr. Megjithėse ky informacion nuk do i jepet
askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorėt nuk
mund tė mbahen pėrgjegjės nqs ky informacion vidhet.

Ky forum
pėrdor cookies pėr tė ruajtur informacion nė kompjuterin tuaj. Kėto
cookies nuk pėrmbajnė asnjė informacion personal, ato shėrbejnė vetėm
pėr pėrmirėsimin e shėrbimit qė ofrohet nga ky forum. Adresa e postės
elektronike pėrdoret vetėm pėr konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe
fjalėkalimit (dhe nė rastet kur u dėrgohet njė fjalėkalimi i ri nqs
harroni atė qė kishit).____________________
Kushtet e rregjistrimit Crows8js4em0yf
Kushtet e rregjistrimit Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Kushtet e rregjistrimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Rregullorja-
Kėrce tek: