Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Olsi i rikthehet Najades, fiksimit te tij te vjeter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Olsi i rikthehet Najades, fiksimit te tij te vjeter   Sun Dec 20, 2009 12:20 pm

Mesa duket ideja pėr t’u rikthyer nė Shqipėri, e
kėsaj here pėrgjithmonė, ka pasur disa arsye njėra
nga tė cilat mund tė ketė qenė dashuria e tij
pėr Noēen. Edhe pse lidhja mes tyre ka disa kohė
qė ka marrė fund, miqtė e Olsit rrėfejnė se ai
nuk e ka harruar asnjėherė vajzėn simpatike me tė
cilin nisi njė histori dashurie qė kur ata ishin brenda
shtėpisė sė “Big Brother”. Duke qenė
tė dy tė dashuruar mbas jetės sė lirė, dukej
se ishin bėrė pėr njėri-tjetrin, por mbas njė
viti lidhja dhe bashkėjetesa e tyre mori fund. Njė javė
mė parė paparaci ynė kapi Olsin me njė femėr
tjetėr teksa dilnin nga kinemaja dhe menduam se tashmė Olsi
kishte nisur njė lidhje tė re. Por nuk qenka kėshtu. Pak
ditė mė parė ata janė parė bashkė nė
Pub, tė qeshur ashtu si dikur dhe mesa kuptohet mund tė
jenė lidhur pėrsėri. Ndėrkohė, Olsi ka filluar
punė si menaxher tek pub “Sharm”, nė njė
punė tė cilėn ai e njeh mirė.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Olsi i rikthehet Najades, fiksimit te tij te vjeter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: