Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Aktorja Bellucci, shtatzene ne muajin e trete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Aktorja Bellucci, shtatzene ne muajin e trete   Sat Dec 26, 2009 4:42 pmMonica Bellucci i ka rrėfyer miqve tė
saj se ėshtė shtatzėnė nė muajin e tretė. Kėshtu shkruan sot "Journal
du Dimanche", duke sqaruar se diva e kinemasė do tė sjellė nė jetė
fėmijėn e dytė me bashkėshortin Vincent Cassel.


Aktorja, e cila ėshtė nėnė e njė vajze 5-vjeēare, kėto kohė ndodhet nė Rumani pėr xhirimet e filmit "The Whistleblower".

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Aktorja Bellucci, shtatzene ne muajin e trete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: