Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Xhilaga: Kam ambicie per te kandiduar si deputete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Xhilaga: Kam ambicie per te kandiduar si deputete   Sat Dec 26, 2009 4:44 pm

Anėtarja mė e re e Kėshillit Kombėtar
tė Partisė Demokratike Ēiljeta Xhilaga ka deklaruar se ėndrra e saj pėr
tė marrė pjesė nė politikė nuk do tė pėrfundojė vetėm me zgjedhjen e
saj nė kėtė kėshill po do tė vazhdoj edhe mė tej.Xhilaga ka deklaruar per televizionin Oranews se ka ambicie qė tė kandidojė pėr deputete e Partisė Demokratike nė njė tė ardhme.
"Unė
kam ambiciet e mia nė politike dhe sapo kam hedhur njė hap tė
rėndėsishėm nė politikė. Do tė duhet kohė edhe pėr kėtė", tha Ēiljeta
Ndėrsa pyetjes se kush ėshtė modeli i saj nė politikė Xhilaga theksoi se
model
pėr tė mbetet ēdo femėr e angazhuar nė politikė. "Nga femrat e sė
djathtės gjithnjė mė ka pėlqyer zonja Jozefina Topalli. Ajo ėshtė njė
femėr e vetme dhe pėrballet me shumė njerėz nė Kuvend mė bėn ta
admiroj" theksoi Xhilaga.

Duke folur pėr komentet qė janė bėrė rreth ekstravagancės sė saj, ajo tha se "nuk ėshtė natyrė ekstravagante".
"Ekstravagancėn
ose e pranon fusha e artit ose asnjė tjetėr. Ėshtė dicka qė e kanė bėrė
kėngėtaret mė tė mėdha botėrore. Jam njė vajzė qė kam ditur ti pėrshtas
veshjen time skenės apo veshjes sė ditės", tha Ēiljeta.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Xhilaga: Kam ambicie per te kandiduar si deputete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: