Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 shoqeria e sotme njerezore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: shoqeria e sotme njerezore   Sun Jan 03, 2010 3:43 am

Ne
shoqerine e sotme njerezore fliten 2796 gjuhe te ndryshme.Ato ndahen ne
11 grupe kryesore dhe 50 grupe "gjuhesh te vogla".Njerezit qe flasin
keto gjuhe perdorin rreth 8000 dialekte...

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shoqeria e sotme njerezore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: