Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Xhesti ekstrem ne sallen e gjykates

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Xhesti ekstrem ne sallen e gjykates   Sun Jan 03, 2010 3:50 am

Xhesti
ekstrem ne sallen e gjykates i ka kushtuar shtrenjte nje shtetasi
amerikan qe duhet te vuaje 31 vjet heqje lirie edhe pse akuzohej vetem
per vjedhje. Gjate sesances ne Gjykaten e Santa Monica-s ne Kaliforni
ku po gjykohej per vjedhje, 31 vjecari ka nxjerre nje tufe me letra
higjienike duke i hedhur ne drejtim te avokateve te tij dhe jurise.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Xhesti ekstrem ne sallen e gjykates
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: