Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 pijanecer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: pijanecer   Sun Jan 03, 2010 5:45 am

Ishin
dy pijanece,po ecnin rruges,tu ec tu ec,rane ne nje kanal pak te
thelle,provonin me dal ,sdilnin dot.kerce njoni kerce tjetri,sdilnin
dot.mas nja 5 ore tentativash nxehet njeri dhe thote,do ta provoj edhe
nje here,po sdola do iki ne shpi

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pijanecer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: