Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 tre shoke bie ne nje ishull

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: tre shoke bie ne nje ishull   Sun Jan 03, 2010 6:06 am

tre
shoke bie ne nje ishull pasi u prishet avioni. Kur bien ne ishull ata
thone shyqyr qe jemi gjalle. Pas ca minutash aty shfaqet nje kanibal.
Shoket frikesohen per jeten e tyre. Kanibali u thote po deshet te
jetoni shkoni ne pyll dhe me merrni nga dhjet fruta te nje lloji
sejcili prej jush. Vjen i pari me dhjet banane dhe thote shyqyr,
shpetova.thote kanibali ti duhet ti fusesh ato ne prapanice pa e levizur mimiken
e fytyres. mire thote ai. kur arrin te e katra ai renkon, keshtuqe
kanibali ia pret koken. pastaj vjen i dyti me 10 kumbulla te vogla. kur
arrin te e dhjeta ai fillon te qeshi me te madhe. te 2 shoket takohen
ne parajse. e pyet njeri ca frutash more ti? banane.
po ti? kumbulla te vogla
po si kamundesi qe te vrau ai kanibali?
shoku i pergjigjet:- pashe ate tjetrin me 10 shalqina duke ardhur.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tre shoke bie ne nje ishull
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: