Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 zotria

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: zotria   Sun Jan 03, 2010 6:13 am

1
zoteri krenohej gjithmone xpara kolegeve te punes se ne shtepine e tij
komandonte ai 1 dite koleget vendosen ti benin 1 vizite kur hyjne ne
shtepine e tij dhe e gjejne poshte tavolines dhe gruan e tij me 1 mac
bejzbolli ne dore qe kerkonte ta godiste.kur koleget e pan i than si ka
mundesi ...ai u pergjigj une ktu jam ne shtepine time dhe mund te rri
ku te dua une

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
zotria
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: