Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pranohet ne Cambridge, s'ka as shkolle fillore?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Pranohet ne Cambridge, s'ka as shkolle fillore?   Mon Jan 11, 2010 2:39 pm

Njė 14-vjeēar anglez pritet qė sė
shpejti tė pranohet nė universitetin e njohur britanik Cambridge, duke
u bėrė kėsisoj studenti mė i ri i kėtij institucioni me njė histori 237
vjeēare.


Arran Fernandez konsiderohet si njė
gjeni i matematikės dhe ka kaluar teste tė vėshtira pėr t’u pranuar.
Aktualisht ai duhet te pėrballet me njė tjetėr provim pėr tė hyrė nė
Fitzwilliam College.

I riu nuk ka frekuentuar asnjė herė shkollėn dhe ka studiuar gjatė gjithė kohės nė shtėpi.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pranohet ne Cambridge, s'ka as shkolle fillore?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: