Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Bertina (Big Brother 2010)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Bertina (Big Brother 2010)   Sat Feb 06, 2010 10:45 pm

Mosha: 25 vjeē
Vendbanimi:
Tiranė
Vendlindja:
Delvinė
Arsimi:
I lartė, diplomuar pėr Inxhinieri Mjedisi
Statusi civil:
Beqare


Thotė pėr veten: “Kam karakter tė fortė dhe jam e
vendosur. E kam provuar bashkėjetesėn me njerėz tė panjohur. Mė pėlqen
tė rrezikoj dhe zakonisht u shkoj gjėrave deri nė fund”.

Eksperiencat:
Ka 5 vjet qė jeton nė Tiranė, qė
kur filloi studimet. Pas pėrfundimit tė shkollės ka punuar si PR nė njė
kompani dhe mė pas ėshtė marrė me casting nė njė kompani viedo-prodhuese.

Familja:
Nėna dhe vėllai jetojnė nė Delvinė. Ka
dy motra mė tė rritura nė Greqi. Bertina e ka humbur babain qė kur
ishte 9 vjeē. Familja e saj ėshtė nė gjendje tė vėshtirė ekonomike.
Nėna, e cila ėshtė nė pension, pėr tė siguruar shkollėn dhe jetesėn
normale pėr fėmijėt ka bėrė pėr njė kohė tė gjatė punė dore, tė cilat i
shet pėr tė fituar tė ardhura.

Interesa & hobi:
Pėlqen botėn e spektaklit, muzikėn, kėrcimin. Ndjek sportet, basketbollin, luan bilardo dhe pėlqen notin, tė cilin e praktikon.

Marrėdhėniet me meshkujt:
E pranon qė ėshtė femėr joshėse dhe shpesh vihet nė qendėr tė vėmendjes sė meshkujve. Momentalisht ėshtė single.

Hyn nė Big Brother…
Pėr tė bėrė njė gjė ndryshe
pėr veten, pėr njė tė ardhme mė tė mirė, pėr tė dhe familjen e saj, mbi
tė gjitha pėr tė treguar qė ėshtė njė femėr qė vlen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Bertina (Big Brother 2010)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: