Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Search found 4 matches for 2009

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault

  Gjermania donatori mė i madh i Shqipėrisė pėr 2009-n


Ekonomi0ONUFRI364Fri Jan 15, 2010 12:34 am
ONUFRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Messi fiton cmimin lojtari me i mire i vitit 2009


Sport2Alibaba_Me_40_Hajdut289Tue Dec 22, 2009 5:16 am
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Messi fiton cmimin lojtari me i mire i vitit 2009 (VIDEO)


Sport0Alibaba_Me_40_Hajdut298Tue Dec 22, 2009 5:11 am
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault

  Joana, perfaqesuesja e Shqiperise ne Misses Globe 2009


Show Biz0Alibaba_Me_40_Hajdut327Sun Dec 20, 2009 12:04 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: