Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Selena Gomez kėrcėnohet nga fansat e Bieber

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Selena Gomez kėrcėnohet nga fansat e Bieber   Sat Mar 19, 2011 8:32 pmFansat e Justin Bieber kėrcėnojnė me vdekje tė dashurėn e idhullit tė tyre, Selena Gomez.

Aktorja adoleshente e Disney ėshtė “bombarduar” me e-maile kėrcėnuese qė nga koha kur ēifti u shfaq sė bashku nė njė festė nė Hollyėood muajin e kaluar.

“Nuk mendoj se po bėj diēka tė gabuar sepse unė dhe Justin jemi shokė shumė tė mirė prej shumė kohėsh prandaj nuk e kuptoj pse mė urrejnė. Ndihem e lėnduar, por mundohem qė tė mos mendoj shumė pėr kėtė”, u shpreh Selena.

“Kam njė familje tė mrekullueshme dhe shokė shumė tė mirė qė mė ndihmojnė”, pėrfundoi ajo.

____________________
..::...:::~AlBaNiA PeOpple~:::...::..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Selena Gomez kėrcėnohet nga fansat e Bieber
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: