Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Beatrix Ramosaj konkuron tek “X Factor”?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Beatrix Ramosaj konkuron tek “X Factor”?!   Thu Oct 13, 2011 7:13 pmAjo ėshtė njė emėr i njohur nė botėn e muzikės. Ėshtė shfaqur nė festivale tė rėndėsishėm muzikorė, ka publikuar klipe qė janė shndėrruar nė hite dhe ėshtė shfaqur nė kopertina revistash. Por Beatrix Ramosaj ka dhėnė shembullin mė pozitiv mes kolegeve tė saj.

Ajo ka marrė pjesė, ndonėse jo si konkurrente, nė formatin e madh televiziv "X factor”. Beatrix Ramosaj i ka impresionuar tė gjithė anėtarėt e jurisė, pavarėsisht se u gjend atje si pasojė e konkurrimit tė vėllait tė saj, njė tjetėr talent i fisit, i cili e ka kaluar fazėn e parė konkurruese dhe tani pret tė kalojė fazėn e dytė.

Sa i pėrket Trixės, nė njė intervistė tė fundit, ajo ka treguar qė e acarojnė komentet negative tė njerėzve tė cilėt e trajtojnė si njė bukuroshe pa talent. Nė tė vėrtetė Ramosaj, studion nė liceun artistik dhe ėshtė njė nga zėrat e rinj mė brilant nė Shqipėri dhe talentin qė ka e dinė vetėm mėsuesit e saj, sepse publiku shqiptar ėshtė mėsuar tė jetė skeptikė, ndaj kėngėtareve tė bukura si ajo.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Beatrix Ramosaj konkuron tek “X Factor”?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: