Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Erleta e prezanton zyrtarisht Kastron ne familjen e saj!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Erleta e prezanton zyrtarisht Kastron ne familjen e saj!   Thu Oct 13, 2011 7:33 pmNjė tjetėr ēift i pėrfolur kohėt e fundit ėshtė ai mes Erletės, prezantuese nė njė nga ekranet kosovare dhe kėngėtarit Kastro Zizo. Ishte gazeta "Panorama” ajo qė zbuloi pėr herė tė parė lidhjen, e cila mė pas u pohua nga vetė Kastro.

Kėngėtari i njohur ka lėnė pas njė martesė tė dėshtuar, nga e cila ka edhe njė djalė. Pas divorcit, ai vendosi tė jetojė nė Kosovė, ku u pėrfol jo pak pėr lidhje tė ndryshme me vajza shumė simpatike qė, me sa duket, paskan qenė thjesht kalimtare.

Kastro shijoi nė Prishtinė aventurat e munguara tė njė djali qė vendosi t’i lidhė kėmbėt vetes me njė martesė nė moshė tė re, por pas divorcit ishte i vendosur t’i nxirrte fundin jetės sė qejfit. Me sa duket, nuk qe e thėnė qė jeta prej beqari moskokėēarės tė vazhdonte gjatė, sepse tani Kastro ėshtė lidhur pėrsėri seriozisht me Erletėn, shumė e njohur nė Kosovė. Vajza e Ukshin Hotit, njė luftėtari tė UĒK-sė dhe Edi Shukriut, ish-ministre e Kulturės, ka bėrė zgjedhjen e jetės sė saj, duke u lidhur nė fejesė me Kastron. Madje, ata tashmė prezantohen gjithandej si njė ēift zyrtar, ashtu siē i shohim edhe nė kėto foto ku tė dy kanė marrė pjesė nė njė ceremoni martesore nė fisin e Erletės. Fakti qė Erleta e ka marrė kaq seriozisht kėtė lidhje, tregon se ajo me tė vėrtetė ka rėnė nė dashuri me "babi Kastron”, por ne jemi kuriozė tė dimė se a ėshtė dhėndri i ri nė shijet e mamasė sė saj.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Erleta e prezanton zyrtarisht Kastron ne familjen e saj!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: