Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Facebook zbulon shėrbimin Timeline

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Facebook zbulon shėrbimin Timeline    Thu Dec 15, 2011 9:09 pm

Facebook mė nė fund ka zbuluar shėrbimin “Timeline”. Pėr herė tė parė shėrbimi u ofrua nė Zelandėn e Re ndėrsa tashmė ajo do tė jetė e vlefshme pėr tė gjithė pėrdoruesit e rrjetit social pavarėsisht vendndodhjes.

Duke klikuar facebook.com/about/timeline do mund tė mėsoni mė shumė mbi kėtė shėrbim. Mė pas duhet tė klikoni butonin “Get It Now”.

“Timeline” shėrben pėr organizimin e profilit tuaj nė mėnyrė kronologjike. Kjo do t’ju ndihmojė pėr tė rigjetur gjėrat qė keni bėrė share si edhe tė mblidhni momentet e bukura.

“Ėshtė zemra e eksperiencės sė Facebook-ut|, tha Zuckerberg nė konferencėn pėr shtyp. Pėr ata tė cilėt nuk do u pėlqejnė njė gjė e tillė, Facebook u lejon 7 ditė pėr ta parė dhe mė pas tė vendosin nėse Timeline i tyre duhet tė bėhet publik apo jo.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Facebook zbulon shėrbimin Timeline
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: