Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Mbrojti flamurin kombėtar dhe ofendoi serbėt, arrestohet nė Preshevė Sinan Hoxha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Mbrojti flamurin kombėtar dhe ofendoi serbėt, arrestohet nė Preshevė Sinan Hoxha   Tue Jan 10, 2012 2:29 pm

Pas publikimit tė kėngės pėr bashkimin kombėtar nėn titullin “Kuq e Zi” nė bashkėpunim me kolegėt Meda e Seldi, e cila duhet thėnė se ka arritur njė rekord klikimesh (mbi 1 milion e gjysmė) edhe pse ka vetėm pak ditė qė ėshtė publikuar, kėngėtarit nuk i kanė munguar ofertat pėr koncerte nga tė katėr anėt e globit.
Shumė tė tilla i kanė ardhur atij edhe nga Presheva, e cila pėrmendet disa herė nė tekstin e kėngės. E pikėrisht gjatė njė koncerti tė mbajtur nė Preshevė, ku ka pasur njė pritje madhėshtore, ose mė saktė gjatė rrugės sė kthimit, Sinan Hoxha ėshtė konfliktuar me autoritetet serbe, tė cilat i kanė kėrkuar tė heqė menjėherė xhaketėn, mbi tė cilėn ėshtė qėndisur shqiponja dykrenare.

Kėtė xhaketė Hoxha e ka veshur edhe nė xhirimet e videoklipit tej e tej Shqipėrisė. Ofendimeve tė palės serbe pėr simbolet tona kombėtare, Sinan Hoxha u ėshtė pėrgjigjur me tė njėjtėn monedhė, duke i fyer gjithashtu ata dhe siē mėsohet mes tė tjerash, i ka thėnė “Fuck Serbia”, ama kjo gjė i ka kushtuar jo pak.
Tetė orė tė mira nė qelitė e paraburgimit, derisa organet shqiptare kanė ndėrhyrė pėr lirimin e tij. Ndonėse na vjen keq pėr kėtė ndodhi, ndihemi mirė kur mėsojmė qė Sinani s’ka lejuar pėrdhosjen e simboleve tona kombėtare, tė cilat duhet thėnė qė janė tė ndaluara tė ekspozohen nė Preshevė.
Burimi: LajmeVip

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Mbrojti flamurin kombėtar dhe ofendoi serbėt, arrestohet nė Preshevė Sinan Hoxha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: