Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Angela sėrish shumė hot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Angela sėrish shumė hot    Tue Jan 10, 2012 4:41 pm

Angela Martini ėshtė duke bėrė karrierė nė Amerikė si modele dhe veēanėrisht ajo ėshtė e njohur pėr reklamimin e veshjeve tė brendshme.
Modelja shqiptare Angela Martini, fituese e Miss Universe 2010 ka publikuar njė set fotosh tė reja nė Facebook ku bukuroshja shfaqet me bikini duke lexuar libėr dhe duke u rehatuar nė divan. Fotot sipas saj janė bėrė nga Mustafa Altay.

Angela Martini ėshtė duke bėrė karrierė nė Amerikė si modele dhe veēanėrisht ajo ėshtė e njohur pėr reklamimin e veshjeve tė brendshme.

Burimi: LajmeVip

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Angela sėrish shumė hot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: