Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kia tėrheq 145 mijė makina pėr probleme me airbag-un

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Kia tėrheq 145 mijė makina pėr probleme me airbag-un   Fri Jan 20, 2012 9:45 pm

Kia Motors ka tėrhequr mė shumė se 145 mijė makinė pėr shkak tė problemeve nė airbag. Bėhet fjalė pėr modelet Optima, tė prodhuara nga vitit 2005 deri nė vitin 2008 dhe Rondo, tė prodhuara nga vitit 2006 deri nė ’08.

Bėhet fjalė pėr njė problem nė airbagun e krahut tė shoferit. Tė gjitha kėto makina do tė tėrhiqen pėr zėvendėsimin e airbagut.

Problemi nuk ka shkaktuar ndonjė aksident apo tė plagosur por ai konsiston vetėm tek shenja e dritės nė kroskot. /albeu/

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Kia tėrheq 145 mijė makina pėr probleme me airbag-un
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: