Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Flori sjell kėngėn labe seksi (Video)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Flori sjell kėngėn labe seksi (Video)   Thu May 17, 2012 5:56 pm


Ju kujtohet ato balerinat e huaja qė e puthnin gjatė verės nė Vlorė, kėngėtarin Flori. Ja ku janė disa protagoniste nė klipin e kėngėtarit nė bashkėpunim me kėngėtarin lab Ylli Baka me titull “Marina”.

Nė fakt skenat seksi tė vajzave, i lėnė nė hije edhe fotot e super-komentuara tė Gentės sė “BB5”, pasi balerinat rumune sillen edhe me skena shumė hot dhe erotike, duke u puthur edhe me njėra-tjetrėn.

Ju kishte shkuar nė mendje se njė kėngė labe, mund tė vijė kaq dance dhe seksi. Pas suksesit me tallava, tashmė kantautori Flori provon edhe me kėngė labe.


____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Flori sjell kėngėn labe seksi (Video)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: