Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ndėrron jetė Donna Summe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Ndėrron jetė Donna Summe    Thu May 17, 2012 7:34 pm

Donna Summer ka ndėrruar jetė pas njė beteje tė gjatė me kancerin nė moshėn 63-vjeēare, nė Florida tė SHBA-sė.

Sipas ‘TMZ’, burime pranė saj bėjnė tė ditur se kėngėtarja e ‘Hot Stuff’ po punonte pėr njė album tė fundit. Summers, emri i vėrtetė i tė cilės ėshtė LaDonna Gaines, u bė e famshme nė vitet ’70 me hite si ‘I Feel Love’, ‘Last Dance’ dhe ‘Bad Girls’.

Donna Summer ka fituar 5 herė ‘Grammy Award’. Pėrsa i pėrket jetės personale kėngėtarja ėshtė martuar 2 herė dhe ka 3 vajza nga kėto martesa.____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Ndėrron jetė Donna Summe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: