Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Policėt paguhen pėr tė parė 100 filma pornografik nė ditė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Policėt paguhen pėr tė parė 100 filma pornografik nė ditė   Sun May 20, 2012 8:53 pm


Shikojnė mė shumė se 100 filma pornografik nė ditė!

Policėt e Los Angeles, paguhen vetėm pėr tė parė filma pornografik.
Shkak pėr kėtė ėshtė ligji i ri i cili i detyron kompanitė e prodhimit tė filmave pornografikė, me seli nė Kaliforni, tė pėrdorin prezervativ gjatė xhirimi tė skenave erotike.

Sigurisht qė shumė prej jush do tė mendojnė se policėt janė meshkujt mė me fat nė botė, por ata vetė kanė mendim tė kundėrt, pasi detyrohen tė shikojnė 100 filma tė tillė nė ditė.
Por le tė theksojmė kėtu se ky ligj ėshtė ferri vetė pėr kompanitė pornografike, pasi siē edhe deklarojnė ato: “Ekzistenca e prezervativėve bėnė mė tė pa ndjeshme, jo personale skenėn pėr teleshikuesit”.
E vetmja zgjidhje qė mendojnė producentėt e filmave pornografik ėshtė ajo e shpėrnguljes totalitare preja andej, pėr t’u transferuar nė njė qytezė tė qetė 200 klm pranė Kalifornisė.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Policėt paguhen pėr tė parė 100 filma pornografik nė ditė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: