Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Bar Rafaeli, femra mė seksi nė botė..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
irsi
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 9
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : berat
Anėtarėsuar : 05/01/2010

MesazhTitulli: Bar Rafaeli, femra mė seksi nė botė..   Thu May 24, 2012 9:56 amBar Rafaeli ėshtė shpallur si femra mė seksi e vitit 2012 nga revista pėr meshkuj ‘Maxim’ dhe modelja izraelite ka falenderuar tė gjithė votuesit nėpėrmjet profilit tė saj nė Twitter. “Jam shumė e lumtur dhe e nderuar qė jam numri 1 nė renditjen e 100 femrave mė seksi tė ‘Maxim’. Faleminderit!”, shkroi 26-vjeēarja nė rrjetin shoqėror. Pėr herė tė parė revista i kėrkoi lexuesve tė vendosnin se kush do tė ishte pjesė e listės. Nė vend tė dytė u rendit aktorja Olivia Munn, ndėrsa nė vend tė tretė njė aktore tjetėr: mila kunis Katy Perry dhe Olivia uailld plotėsojnė pesėshen e parė tė renditjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bar Rafaeli, femra mė seksi nė botė..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: