Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Zanfina Ismajli-ti pa mu smundesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Zanfina Ismajli-ti pa mu smundesh Empty
MesazhTitulli: Zanfina Ismajli-ti pa mu smundesh   Zanfina Ismajli-ti pa mu smundesh Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 7:17 pm


____________________
Zanfina Ismajli-ti pa mu smundesh Crows8js4em0yf
Zanfina Ismajli-ti pa mu smundesh Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Zanfina Ismajli-ti pa mu smundesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Muzika :: Muzik Shqipetare-
Kėrce tek: