Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Nje vajze britanike dy vjecare rrezikon vdekjen sa here qe q

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Nje vajze britanike dy vjecare rrezikon vdekjen sa here qe q   Sun Jan 03, 2010 3:51 am

Nje
vajze britanike dy vjecare rrezikon vdekjen sa here qe qan. Sipas
“Daily Mail”, vogelushja eshte prekur nga nje semundje e rralle e cila
vetem me nje te qare te vetme shkakton krize epileptike qe te con deri
ne vdekje. Vajzes i eshte diagnostikuar patologjia gjashte muaj me pare
dhe nga atehere prinderit bejne gjit...hcka qe femija e tyre te mos qaje. Nje lot i vetem mund t’i kushtoje jeten.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje vajze britanike dy vjecare rrezikon vdekjen sa here qe q
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: