Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 barsalet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: barsalet   Sun Jan 03, 2010 5:14 am

One
morning ne nje lendine, Mr.Ujku ndiqte Miss Dhine. Runs Dhia si veriu,
in front of her del Ariu: Good morning Miss Dhi, Mr.ujku wants to q*
me, And Ariu dalengadale says to Dhia two-tri fjale: If you eat kete
pallen time, ujku ska me te prek 1 qime!

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsalet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: