Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Chris Brown s’pranon percaktimin e ketij viti…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Chris Brown s’pranon percaktimin e ketij viti…   Wed Jan 06, 2010 11:43 am… qe e kane quajtur nje prej ‘lacave’ qe duhet
te shmangesh ne showbiz. Kengetari dhe balerini (madje ne tentative dhe
aktori) Chris Brown thotė se ėshtė befasuar me edhe me veten ne
momentet e dhunes kunder ish te dashures Rihanna, sepse asnjehere nuk
ka qene i dhunshem. Femijeria e tij ka qene nje femijeri e lumtur.
Pas arrestimit per dhune kunder vajzes me te famshme nga Barbados
rraperit ju kthyen kunder shumica e publikut amerikan, ndersa u denua
me 5 vite liri te kushtezuar.

- “Asnjėherė me pare nuk kam pasur probleme me dhunen. Nuk jam
grindur asnjehere me askend… Kur e coj neper mend ate qe kam bere
s’kuptoj asgje. Une nuk jam nje person i tille” �" i ka thene ai
gazetares Robin Roberts.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Chris Brown s’pranon percaktimin e ketij viti…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: