Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rita Ora ka realizuar njė bashkėpunim me Craig David

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Rita Ora ka realizuar njė bashkėpunim me Craig David   Tue Feb 16, 2010 9:13 pm

Kėngėtarja e talentuar,Rita Ora, e cila jeton nė Britani tė
Madhe dhe ka realizuar njė bashkėpunim me Craig David dhe ka
bashkėpunim
edhe me Jay Z, ėshtė parė nė shoqėri tė njė djali nė
Prishtinė.
Njė burim ka thėnė pėr Rozė se Albin Gashi, i cili ėshtė duke studiuar nė San Diego, ėshtė i dashuri i Ritės.
Tė dy janė parė se bashku nėpėr lokalet e Prishtinės gjatė festave
tė fundvitit. Pėr Ritėn thuhet se mė shumė ėshtė duke qėndruar nė
Prishtinė sesa nė Londėr, nė tė cilin vend e presin projektet e saja tė
reja muzikore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Rita Ora ka realizuar njė bashkėpunim me Craig David
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: