Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Miss Universe of Kosova - Marigona Dragusha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Miss Universe of Kosova - Marigona Dragusha   Sun Apr 04, 2010 10:05 amSot ne Tirane duhet te mbahet Miss Albania of Universe. Ne nuk kemi
shume informacion rreth ketij spektakli per momentin, por normalisht
nga fundjava
do ju sjellim dicka me teper si dhe do ju lajmerojme se cila do te jete
vajza nga Shqiperia qe do prezantoj se bashku me Miss Universe of
Kosova-Marigona Dragusha, Shqiperine ne Miss Universe 2009 i cili
mbahet ne gusht.
Me poshte ne menduam te ju sjellim disa prej fotove te Marigones, teksa presim te zbulojme emrin e vajzes fituese nga Shqiperia.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Miss Universe of Kosova - Marigona Dragusha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: