Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rozana Radi ne foto nudo.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Rozana Radi ne foto nudo.   Tue Jun 21, 2011 10:12 am

Fotografi
nudo tė kėngėtares Rozana Radi janė bėrė publike sot nė faqet rozė tė
shtypit. Sipas medias, kėngėtarja i ka realizuar fotografitė verėn e
vitit tė kaluar gjatė sezonit veror.

Prej fotove bien nė sy format e gjoksit
tė Rozana Radit pėr tė cilin ajo ka pranuar se ka kryer njė operacion
plastik disa muaj mė parė.
Gjatė kohės qėjanė realizuar fotot nė
fjalė njoftohet se Rozana Radi ka qenė nė shoqėrinė e disa miqve tė saj.
Fotot jane bere publike sot ne faqet roze te gazetes “Panorama” qe
botohet ne Tirane.
____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Rozana Radi ne foto nudo.   Tue Jun 21, 2011 4:59 pm

si lop hollandeze eshte... hahah

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rozana Radi ne foto nudo.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: