Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Sheen ka paguar pėr lirimin e ish-gruas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Sheen ka paguar pėr lirimin e ish-gruas   Wed Dec 07, 2011 8:29 am

Aktori Charlie Sheen ka paguar 10.000 dollarė garanci pėr lirimin e gruas sė tij, Brooke Mueller, e cila ishte arrestuar nė Aspen tė Kolorados pėr shkak tė posedimit tė katėr gramėve kokainė.

Sheen, i cili nė muajt e fundit ka tėrhequr vėmendjen me skandale tė shumta dhe probleme me alkoolin dhe drogėn, i ka dalė nė mbėshtetje ish-gruas, e cila rrezikon deri dhjetė vjet burg.

Sipas The Sun, Mueller ishte arrestuar me dyshimin se po tentonte ta shiste drogėn dhe pėr kėtė e pret njė gjyq i rėndė, dhe rrezikon tė kalojė njė kohė tė gjatė nė burg.

Prindėrit e saj kishin refuzuar ta paguanin garancinė pėr tė, sepse janė tė zhgėnjyer pasi ajo i ėshtė kthyer sjelljeve tė kėqija dhe kokainės.

Ndėrkohė, Sheen e ka treguar anėn e tij tė mirė dhe ka paguar, nė mėnyrė qė nėna e binjakėve tė tij tė jetė me fėmijėt.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Sheen ka paguar pėr lirimin e ish-gruas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: