Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vajza e Demi Moore ka diēka pėr tė treguar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Vajza e Demi Moore ka diēka pėr tė treguar    Sat Dec 10, 2011 10:07 am


Mamaja e saj, Demi Moore, kurrė nuk e ka pasur problem tė ekspozojė trupin, pasi pati pozuar njėherė nudo kur ishte shtatzėnė.

Tani duket se edhe e bija, Scout LaRue po ndjek hapat e mamasė duke na treguar diēka. Studentja 20 vjeēare, bija e aktorėve tė njohur Bruce Willis dhe Demi Moore, ka pozuar pėr revistėn StyleLikeU.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Vajza e Demi Moore ka diēka pėr tė treguar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: