Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Brand, ende i dashuruar pas Katy Perry

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Brand, ende i dashuruar pas Katy Perry   Thu May 17, 2012 7:36 pm

Martesa e tyre zgjati 14 muaj, por Russell Brand nuk ka asnjė pishman nga historia e tij me Katy Perry.

Megjithatė, ai nuk e fsheh se gjashtė muaj pas divorcit, vazhdon tė ketė ende ndienja tė forta pas kėngėtares.

Nė njė intervistė televizive, Brand deklaroi: “Jam ende i dashuruar pas saj. E dua ende si njeri. Por, ndonjėherė disa marrėdhėnie nuk janė tė destinuara qė tė funksionojnė dhe jona ishte njėra prej tyre”.

Nė lidhje me 14 muajt e kaluar bashkė dhe gjėrat qė mund tė bėnte ndryshe, komediani 36-vjeēar shtoi: “Nuk kam asnjė pishman. Jam shumė i lumtur qė kam qenė i martuar me tė dhe po tė kthehesha pas, nuk do tė mund tė bėja dot gjėra ndryshe”.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Brand, ende i dashuruar pas Katy Perry
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: