Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Puthja nė buzė mes Merkel e Obamės…(Shiko Foto )

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Puthja nė buzė mes Merkel e Obamės…(Shiko Foto )   Sat May 19, 2012 9:35 pm


Pėrvec anės profesionale, gazetarėt dhe reporterėt janė kujdesur tė mbulojnė edhe anėn “scoop” gjatė punimeve tė G8-ės nė Shtetet e Bashkuara.

Nė imazhet qė vijnė nga ky samit, shihen liderėt e tetė vendeve mė tė industrializuara tė botės, ashtu si nuk i kemi parė ndonjėherė. Veshje plot ngjyrė, stil pranveror dhe buzėqeshje para e pas nisjes sė bisedimeve pėr cėshtjet serioze, sic ėshtė ajo e krizės financiare, vecanėrisht brenda 17 vendeve tė Eurozonės.
Mes imazheve ku udhėheqėsit e vendeve mė tė fuqishme nė botė shfaqen lirshėm, njėra po bėn xhiron nė internet; ajo qė ėshtė shkėputur nga pėrqafimi “miqėsor” i presidentit Obama me kancelaren gjermane Angela Merkel.

Njė “moskoordinim” i tyre, pėr pak sa nuk pėrfundoi nė njė puthje nė buzė, qė vetėm miqėsore s’do mund tė quhej mė pas…____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Puthja nė buzė mes Merkel e Obamės…(Shiko Foto )
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: