Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ndahen Erioni dhe Bertina!! [Plus Foto]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Ndahen Erioni dhe Bertina!! [Plus Foto]   Thu Oct 13, 2011 7:18 pmKėto dy javėt e fundit kanė qenė tė mbushura me thash etheme pėr njė ndarje tė mundshme mes tyre. Ēifti simpatik i "Big Brother 3”, Erion Zeqiraj dhe Bertina Mehmeti, kanė pėsuar gjatė kohėve tė fundit njė krisje nė marrėdhėnien e tyre, krisje kjo e pariparuar ende.

Burime pranė ēiftit tregojnė pėr "Bluetooth” se gjatė gjithė kėsaj jave ēifti ka qenė i ndarė, ndėrkohė qė vetėm ditėve tė fundit janė takuar pėr tė sqaruar problemet me njėri-tjetrin, por siē mėsohet edhe ky takim nuk ka rezultuar fort i frytshėm.

Tashmė marrėdhėnia e tyre ėshtė mjaft e nderė dhe ndonėse pėr median nuk e kanė pranuar ndarjen, ėshtė e sigurt qė kjo ndarje e parė, do tė pasohet nga njė tjetėr pas pak kohėsh, e cila ndoshta do tė jetė definitive. Ēifti simpatik i "BB3”, i njohur pėr dashamirėsinė e madhe qė ka nė publik, i ka surprizuar tė gjithė fansat me kėtė lajm. Ka qenė Bertina nė fakt ajo qė ndezur alarmin pėrmes ndryshimit tė statusit nga "in a relationship” nė "single”, pavarėsisht se nė njė komunikim me gazetėn e ka mohuar nė mėnyrė kategorike ndarjen.
Arsyeja
Ende nuk dihen shkaqet e sakta qė kanė ēuar ēiftin nė kėtė vendim, por siē mėsohet ajo qė ka vendosur pėr ndarjen e pėrkohshme ka qenė Bertina, e cila ka kėrkuar gjithashtu nė njė kohė tė afėrt edhe ribashkimin, pėrmes njė darke nė shtėpinė e saj. Se si do tė shkojnė mė tej gjėrat mes ēiftit, mbetet pėr t’u parė nė javėt nė vijim, kur ndoshta ndonjė prej tyre edhe mund tė prononcohet.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Ndahen Erioni dhe Bertina!! [Plus Foto]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: