Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Foto nga aksidenti tragjik sot ne Himare:(

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Foto nga aksidenti tragjik sot ne Himare:(   Mon May 21, 2012 6:05 pm

Foto nga aksidenti tragjik sot ne Himare:(

Ne Spitalin e Vlores ka nevoje urgjente per gjak. Luten te gjithe ata qe po lexojne kete mesazh, ne Zonen e Fierit dhe Vlores, te drejtohen drejt ketij spitali per te dhuruar gjak.po ashtu edhe ne tr Kryqi i Kuq Shqiptar per shkak te aksidentit ne Himare, njofton se ka nevoja urgjente per gjak. KKSH ben thirrje per dhurim gjaku nga cdo kush qe ka mundesi prane qendres se transfuizonit te gjakut te QSUT.

Ta perdorim facebookun per dicka te mire...le ta marrin vesh te gjithe ata qe ndodhen ne zonat e siperpermendura te shkojne ne ndihme! [Jepi Share,ose jepi copy tekstit mesiper dhe postoje ne profil]

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Foto nga aksidenti tragjik sot ne Himare:(
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: