Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 nje grua qe kerkon artificial ne farmaci

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SmiLey
antar i ri
antar i ri
SmiLey

Female
Postime : 24
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Climbing the Ladder of Success
Anėtarėsuar : 24/06/2010

nje grua qe kerkon artificial ne farmaci Empty
MesazhTitulli: nje grua qe kerkon artificial ne farmaci   nje grua qe kerkon artificial ne farmaci Icon_minitimeWed May 23, 2012 7:57 pm

nje grua qe kerkon artificial ne farmaci Dunyanin-en-buyuk-penisi_90532

Njė grua hyn nė njė farmaci.
- Do tė doja njė sex mashkulli artificial .
- C'farė modeli e doni zonjė? - Pyet farmacisti.
- C'farė modelesh keni?
- Kemi anglezė, tė gjatė e tė hollė, amerikanė, tė trashė e tė shkurtėr, kemi edhe rus me kokė tė madhe.
- Atėherė mė jepni njė anglo-amerikan me kokė rusi,
- Pėrgjigjet e kėnaqur gruaja .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nje grua qe kerkon artificial ne farmaci
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: