Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Jonida: Jeta mė ka ndryshuar pėr mirė.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Osumi
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 4
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Jonida: Jeta mė ka ndryshuar pėr mirė.....   Mon May 28, 2012 12:45 pm
Jonida Maliqi ka pohuar se nga momenti qė ėshtė bėrė nėnė jeta e saj ka ndryshuar pėr tė mirė.

“Jeta ime ka ndryshuar vėrtetė, por ėshtė njė ndryshim vetėm pėr mė mirė. Tashmė jam nėnė dhe pėr mua nuk ka ndjenjė mė tė bukur se sa kjo qė po pėrjetoj”, ka thėnė kėngėtarja.

Pėrveē kėsaj ajo ka shtuar se ėshtė duke u pėrgatitur tė sjell projektin e saj tė radhės muzikor.

“Aktualisht jam duke punuar pėr disa materiale muzikore. Nė kėto punime ka material tė cilat janė solo, por dhe bashkėpunime me njė grup tė njohur nga Kosova. Nė fakt pėr realizimin e njė albumi tė ardhshėm po mendohem, megjithatė jua bėj me dije se me njė videoklip tė ri sė shpejti do tė rikthehem pėr publikun tim tė dashur”, ka deklaruar Jonida pėr Koha jonė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jonida: Jeta mė ka ndryshuar pėr mirė.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: