Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Marreveshje Yahoo-Microsoft

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Marreveshje Yahoo-Microsoft   Tue Dec 22, 2009 6:51 am

Yahoo dhe Microsoft kanė bėrė tė
ditur se kėto dy kompani edhe zyrtarisht kanė pėrfunduar marrėveshjen e
paralajmėruar pėr bashkėpunim nė fushėn e kėrkimit dhe reklamimit.


Me kėtė marrėveshje kėrkimi tė cilin do
ta shfrytėzojė Yahoo do tė merret pėrsipėr nga Bing i Microsoftit,
ndėrsa Yahoo do tė marrė shėrbimet e reklamimit lidhur me kėrkimet. Nė
kėtė mėnyrė marrėveshja e cila ishte paralajmėruar gjatė verės, dhe
planifikuar pėr zbatim gjatė tetorit, megjithatė ėshtė arritur edhe pse
me ndonjė muaj vonesė. Nė kėtė mėnyrė tė dy kompanitė shpresojnė qė sė
bashku do tė jenė konkurrencė mė e fuqishme e Google.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Marreveshje Yahoo-Microsoft
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: