Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vetem per bjondet!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Vetem per bjondet!   Wed Dec 30, 2009 1:52 pm

Si e dallon qe nje bionde ka qene ne kompjuterin tend?
Mbi maouse do gjesh kackavall
---------------------------
Kush eshte qeliza me e zgjuar ne trupin e nje bionde?
Spermatozoidul
--------------------------
Doktoret
amerikan ben nje studim mbi biondet edhe pulat dhe arriten ne
konkluzionin qe biondet kane nje neuron ne plus ne krahasim me
pulat...pastaj ben kerkime te shumta dhe zbuluan qe ky neuron i thote
biondes qe mos te dhje** ne gardh!
--------------------------------
Pse nje bionde pasi lahet vrapon ne banjo?
Sepse ne shampo shkruan WASH&GO
-------------------------------
Cfare eshte per nje bionde nje leter e grisur ne dysh?
Nje puzzle!
---------------------
Pse preferojne biondet kontraceptivet ne vend te prezervativit?
Sepse ato pertypen me kollaj!!


Jam bjonde vete,keshtu qe mos te keqkuptoheni...

Thjeshte te qeshim,per kete e hapa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Vetem per bjondet!   Wed Dec 30, 2009 1:52 pm

Nje zeshkane dhe nje bjonde do ti coje
NASA te vizitojne nje planet , cilen te duan.Shkencetaret pyesin te
paren zeshkanen , ne cilin planet do te shkosh?
Ne mars thote zeshkanja .
Pastaj pyesin bjonden , po ti?
Pasi mendohet mire e mire thote - Une ne diell .
Por nuk kupton qe nuk mund te afrohesh dot se do digjesh?
- Budallacke me kujtoni , une do shkoj aty naten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Vetem per bjondet!   Wed Dec 30, 2009 1:53 pm

Dy bjonde po shikonin TV , njeren e zuri gjumi ne kanape . Cohu i thote tjetra se te morri gjumi.
Thuaj qe do ta marr me vone .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Vetem per bjondet!   Wed Dec 30, 2009 1:53 pm

nje bjonde mer nje gazet dhe pasi e lexon e fut ne sirtar diten tjeter
e mer prap gazeten dhe e lexon pas dy javesh thot bjondja cfar shofer
koti cdo dit te njejtin aksident beka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Vetem per bjondet!   Wed Dec 30, 2009 1:53 pm

si ka mundesi qe disa nga kokat e mencura te gjinise femerore ne bote
jane bionde, psh Angela Merkel apo Hillary Clinton keshtu qe mos u
kapni me stereotipe te sharjes se biondeve se intelligjenca s matet nga
ngjyra e flokeve. Mbase na shajne ngaqe ne biondet kemi pamje me te
embel e te bute zakonisht brunet jane me te egra ne tipare Smile)))
per keto dy bjondet larte kjo
Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Vetem per bjondet!   Wed Dec 30, 2009 1:53 pm

Perse perdorin kontraceptiv bjondet?Qe te dine cila dite e javes eshte.

Si mytet nje bjonde?Me nje pasqyre ne fund te pishines.

C'fare i tha mamaja vajzes se saj bjonde para se te shkoj ne takim?Nese nuk je ne krevat para mesnate, ktheu ne shtepi.

Si e beni nje bjonde te qeshni te henen ne mengjez?Ja thoni barcaleten qe te premten n'darke.

Pse bjondet nuk hajne banane?Se nuk gjejne dot zinxhirin.

Cfare kane te perbashket nje bjonde dhe nje shishe birre? Te dyja jane bosh nga qafa e lart.

C'pune ka nje brune mes dy bjondeve?? Ben punen e perkthysit.

C'fare tha nje bjonde kur ishte me barre? Eshte i sigurte i imi??

Bien nje bjonde dhe nje brune nga kati i gjashte.Kush vritet? brunja se bjondja ka humbur rrugen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Vetem per bjondet!   Wed Dec 30, 2009 1:53 pm

BJONDET
Dy bjonde ndeshen ne nje stacion autobuzi.Fillojne te bisedojne.Pas pak pyesin njera
tjetren se cilin autobuz po prisnin.

-Une pres autobuzin nr.1 ,- thote njera

-Ndersa une ate me numer 3 ,- thote tjetra.

Pas
pak vjen autobuzi me nr 13.Bjondet te dyja pane njera tjetren ne fytyre
dhe te egzaltuara therrasin: Ua sa mire na erdhi autobuzi per te dyja
ne nje kohe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vetem per bjondet!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vetem per bjondet!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: